GDPR

Naše farnost respektuje vaše soukromí a chrání vaše osobní údaje v souladu s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR). Tento text vám poskytuje informace o tom, jaké údaje shromažďujeme, pro jaké účely je používáme, jak je uchováváme a jak je můžete upravit nebo smazat.

Shromažďujeme pouze ty osobní údaje, které jsou nezbytné pro plnění našich pastorálních a administrativních povinností. Jedná se například o jména, adresy, telefonní čísla a e-mailové adresy farníků, dobrovolníků, zaměstnanců a dalších osob, se kterými spolupracujeme. Tyto údaje používáme pouze pro komunikaci s vámi, pro zasílání farního zpravodaje nebo pro evidenci vašeho zapojení do farních aktivit. Tyto údaje nikdy neposkytujeme třetím stranám bez vašeho souhlasu.

Uchováváme vaše osobní údaje v bezpečném prostředí a v souladu s platnými zákony. Máte právo kdykoli nahlédnout do svých osobních údajů, požádat o jejich opravu nebo smazání. Pokud chcete uplatnit svá práva nebo máte jakékoli dotazy ohledně ochrany osobních údajů v naší farnosti, kontaktujte nás na e-mailové adrese fadolninemci(zavinac)ado.cz.