Kostelní sbor

Kostelní sbor Dolní Němčí vznikl v roce 2000 pod vedením pana učitele Jiřího Málka z Bánova. Kostelní sbor se účastní mší svatých jak o vánocích, velikonocích, hodové mše svaté, svátků Panny Marie, svatého Josefa, na památku zesnulých a ostatnich mší a svátků během roku.

Sbor se skládá z 20 členů.

Soprán: Marie Tinková, Milada Hodulíková, Martina Smetanová, Božena Tinková, Silva Kolářová, Michaela Mandíková, Kateřina Ryšavá, Ludmila Šachová. Alt: Ludmila Tinková, Marie Zimčíková, Drahomíra Ponížilová, Jarmila Vlková. Tenor: Alois Michalec, Ludvík Stojaspal, Petr Kadlček. Bas: Josef Beníček, Antonín Daníček, Josef Bobčík.
Doprovází nás varhanice Ludmila Juřenčáková.

Po smrti učitele Málka na konci roku 2021 se vedení sboru ujala farnice Klára Stojaspalová.

Pravidelné zkoušky máme ve farní dvoraně vždy ve středu po mši svaté (v zimním čase v 18 hodin a v letním čase v 19 hodin).

nabor_do_sboru

_d5s0031-edit_kopie