5.4. 2016

Dnešním témátkem bylo 4. přikázání: Miluj otce svého i matku svou…vždyť to dobře znáte. My jsme však tohle téma vzali z trochu jiného konce. Bavili jsme se o tom, jaké máme finty a triky na rodiče, co na ně platí a co ne. Zkrátka jak zacházet s rodiči, aby nám bylo dobře na zemi.

Také jsme hráli dvě super hry (osobně si myslím, že děti moc bavily): pantomimu a Jak-ken-pon. U té první jsme se hodně nasmáli. Spočívala v tom, předvést pantomimou danou větu tak, aby ji své družstvo zopakovalo doslova. Takže jsme mohli vidět, jak předvést, že „Žížala líže zmrzlinu.“ Nebo že „Shrek a oslík jsou milionoví kamarádi.“ Druhá hra zní sice trochu exoticky, ale v překladu to není nic jiného, než Kámen-nůžky-papír. Při téhle hře se děti zase naběhali. Ale překvapivě jim to vůbec nevadilo a chtěli ji hrát pořád dokola.

Nakonec jsme se pomodlili za naše rodiče k naší matce Panně Marii a s hlavou plnou nových zážitků se rozešli domů.

Karolína Zelinková

Fotoalbum: https://goo.gl/photos/1a3uPQaR5vnr3Cx3A

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.