DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE JAKOUKOLIV POMOCÍ PODÍLELI NA LETOŠNÍM MISIJNÍM JARMARKU NA CYRILOMETODĚJSKÉ POUTI A DNŮ LIDÍ DOBRÉ VŮLE NA VELEHRADĚ A PODPOŘILI TAK CHUDÉ DĚTI V MISIJNÍCH ZEMÍCH :
P. Petr Hofírek, Scholička – Dol. Němčí, Kadeřnictví J. Bartošová – Jana a Eliška, Děti ze 4.A třídy ZŠ Tusarova Praha 7 s p. uč. Lucií Pochylou, Tetičky z Dol. Němčí – Tinková Františka, Ježková Marie, Kleinová Marie, Ježková Ludmila, Sečková Markéta – Velká n. Veličkou, Matůšová Jarmila, Daníčková Františka, Fibichrová Jana, Fibichrová Silvie, Bobčíková Pavlína, Uhrová Anička, Zimčíková Lucie, Zetkovy Zdeňka – Barborka a Adélka, Štefaníková Jana s Natálkou, Jančářová Zdenka, Hniličková Dana, Jančová Dagmar. Byly to příjemné dva dny s partou skvělých lidí a velkou radostí, že můžeme takto pomáhat i my.😊