Arcibiskupství olomoucké vyhlašuje výběrové řízení na místo ředitele / ředitelky Cyrilometodějského gymnázia, základní školy a mateřské školy v Prostějově a na místo ředitele / ředitelky Církevní základní školy a mateřské školy ve Zlíně, obojí s nástupem do funkce 1. 8. 2016.

Podmínky: praktikující katolík / katolička, VŠ vzdělání pedagogického směru, do Prostějova pětiletá a do Zlína čtyřletá pedagogická praxe ve shodě se zákonem 563/2004 Sb.

K přihlášce připojte: ověřené kopie dokladů o vzdělání, životopis, přehled praxe, výpis z trestního rejstříku, doklad o zdravotní způsobilosti a Vaši představu o této církevní škole v rozsahu do tří stran.

Přihlášky zasílejte na adresu: Arcibiskupství olomoucké, Centrum pro školy, Wurmova 9, 771 01 Olomouc do 29. února 2016 (rozhodující je datum podání přihlášky).

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.