DOLNÍ NĚMČÍ

Boženy darovali na kostel 4 000 Kč. Dar ročníku 1940: 1 200 Kč. Dar ročníku 1957: 500 Kč. Ostatní dary 2 800 Kč. Pán Bůh zaplať!

§ Křížová cesta tento týden bude v pátek v 17 hodin a v neděli ve 14 hodin.

§ V pondělí má náboženství ve 13,30 hodin 7. – 9. třída.

§ Další Velké spolčo je tady! Setkáme se v úterý 16. 2. 2016 ve Farní dvoraně. Začínáme v 18:00. S sebou si vemte pohodlné oblečení a obuv a samozřejmě veselého ducha! Těšíme se na Vás! Vaše Nulky 🙂

§ Příští neděli je celonárodní sbírka na Svatopetrský haléř. Vybrané peníze se budou posílat „do rukou papeži“, aby je použil na pomoc nejchudším.

§ V úterý 23. února v 18 hodin zveme na další setkání vdov ve farní dvoraně. Budeme si povídat o „světle“ a nazdobíme si svíčku. Těší se Ludmila Gregůrková

Na pouť do Rakouska se přihlásilo již 35 lidí. Stále se poutníci z farnosti hlásí, takže jsem to ještě nedal vědět do okolních farností, abyste měli možnost se přihlásit, aby to byla co nejvíce naše farní pouť.

FARNÍ TÁBOR 2016! Milé děti, přátelé a kamarádi! I letos jsme pro vás připravili váš oblíbený farní tábor. Pojedeme až do podhůří Jeseníků na táborovou základnu v Klokočově v termínu 9. – 16. července 2016. Vydáme se spolu do období středověku, kdy žili rytíři, kteří se nebáli bojovat za spravedlnost a srdce krásných dam. Do období, kdy legendy z těch dob žijí dodnes. Tábor je určen pro všechny děti od 2. -7. třídy. Přihlášky jsou vzadu v kostele na stolíku. Bližší info u Pavlíny Bobčíkové nebo Martiny Smetanové.

HORNÍ NĚMČÍ

§ Dar na lavice: 1 000 Kč. Pán Bůh zaplať!

§ Příští neděli je celonárodní sbírka na Svatopetrský haléř. Vybrané peníze se budou posílat „do rukou papeži“, aby je použil na pomoc nejchudším.

§ Na pouť do Rakouska se přihlásilo již 35 lidí. Stále se poutníci z farnosti hlásí, takže jsem to ještě nedal vědět do okolních farností, abyste měli možnost se přihlásit, aby to byla co nejvíce naše farní pouť.

1 komentář


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.